Lyžák 2017

            Minulý měsíc se uskutečnil jeden z nejlepších zážitků v našem životě. Byl to lyžařský kurz, který jsme absolvovali v Železné Rudě u Klatov. Počasí bylo celý týden skvělé, na sjezdovkách nám svítilo slunce a sníh na svahu byl suprový.

            Druhý den po příjezdu jsme byli rozděleni do skupin podle našich zkušeností na lyžích. Měli jsme možnost se dostat do pokročilých lyžařů, mírně pokročilých nebo začátečníků. Já jsem byla ve druhé skupině v mírně pokročilých. První dvě skupiny vedli moc milí instruktoři, kteří se brzy stali našimi skvělými parťáky. Lyžovalo se dopoledne a odpoledne, večer jsme vždy měli nějaký program. Buďto jsme šli na pizzu a nebo jsme měli zajímavé přednášky o životním prostředí a činnosti a práci horské záchranné služby.

            Všichni jsme se hodně sblížili a skamarádili. Moc děkujeme naší škole za uskutečnění tohoto výletu, hlavně děkujeme paní učitelce Sejkové, že s námi ten týden vydržela a že všichni přežili ve zdraví. Byl to opravdu úžasný týden a odnesli jsme si z něj nejen nové poznatky a zkušenosti, ale hlavně plno fotek, vzpomínek a kamarádů.

Tereza Gráfková, tř. 8. A

At first page Next page

e
f (1)
f (2)
f (3)
f (4)
f (5)
f (6)
f (7)
f (8)
f (9)
f (10)
f (11)
f (12)
f (13)
f (14)
f (15)
f (16)
f (17)
f (18)
f (19)
f (20)
f (21)
f (22)
f (23)

jAlbum 9